30 kwietnia 2023

Beztroska Majówka w Strefie Rozrywki!

 

Nareszcie majówka! Niezależnie od planów, jakie szykuje dla nas Nasza-Nieprzewidywalna-Polska-Pogoda - w Galerii Metropolia na pewno będzie pięknie. Przez cały długi majowy weekend czekamy na Was w Strefie Rozrywki! Co proponujemy?

Kino Helios

Oczywiście, że kino! Familijne, z przyjaciółmi czy z drugą połówką? Ta decyzja należy do Was, a weekendowy repertuar kina Helios, znajdziecie TUTAJ.

Kinguin Esport Lounge

Miłośników gier komputerowych zapraszamy do Kinguina – najwyższej klasy sprzęt komputerowy w klimatycznej i komfortowej przestrzeni jest niezmiennie do Waszej dyspozycji.

Shooterclub

Tych, którzy mają ochotę na wyzwania poza światem wirtualnym może zainteresować nasza strzelnica Shooterclub. Będziecie mieć tam szansę na spróbowanie swoich sił strzelając z łuków, replik broni palnej a nawet z procy!

Stacja Food Hall

Amatorom dobrej kuchni naszego Food Hallu przedstawiać nie trzeba! A przysmaki z całego świata polecają się również na majowy weekend! Burgery, pizza, kuchnia azjatycka, ukraińska, polska, włoska i hiszpańska, desery i koktajle... czego więcej potrzeba, by spotkanie było udane? Muzyki na żywo! A i ta pojawi się na naszej Stacji!

Sala Zabaw Honolulu

Na naszych Najmłodszych czeka sala zabaw Honolulu, gdzie będą mogli bezpiecznie szaleć w towarzystwie swoich rówieśników. Zabawa pod okiem animatorów trwa tam przez cały dzień! Szykujcie się na beztroską majówkę w Strefie Rozrywki!

 

Nie przegap okazji i zapisz się do Newslettera