10 czerwca 2022

Dzień Ojca w Galerii Metropolia!

Dzień Ojca z Galerią Metropolia

👉 Dzień Ojca z Galerią Metropolia 👈

Dzień Ojca wypada już 23.06. Nasi ojcowie często nie mówią tak głośno jak nasze Mamy czego konkretnie potrzebują. W tym przypadku trzeba wspinać się na wyżyny kreatywności, ale spokojnie! Przychodzimy z pomocą i podpowiadamy prezenty, dla ojców o różnych zainteresowaniach!

Sportowy Tata:

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem rodzeństwa, którzy tak jak Ty nie mają pomysłu na prezent dla Taty i z chęcią się na niego złożą polecamy - ROWER, jeśli planujesz zakupy sam, a tak się składa, że Tata jest akurat osobą lubiącą rowery, to polecamy akcesoria rowerowe! Wszystkie znajdziesz w sklepie PROROWERY na poziomie +1!

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i rower

Twój Tata woli inne aktywności sportowe, ale brakuje mu kilku akcesoriów, ubrań lub wymagają wymiany? Koniecznie zajrzyj do naszej STREFY SPORTU i takich sklepów jak: Sport's Direct czy Puma!

Tata zapominający o własnym zdrowiu:

Czy twój Tata często narzeka, że go coś boli, ale mimo ciągłych namów nadal nie udał się do lekarza? Zerknij co oferuję nasza STREFA ZDROWIA i wykup dla Niego pakiet odpowiednich badań w Sanitasie, Affidea lub Centrum Okulistyczno Zezowym.

Tata lubiący rozrywkę w domu:

Dla fana książek polecamy zakup bestsellerów w Świat Książki! Obowiązuję tam stała promocja -50% na drugą książkę, dzięki czemu możecie kupić wiele tytułów w dobrych cenach!

Jeśli Tata lubi składać modele, to koniecznie odwiedź Modelmanie na poziomie -1. Znajdują się tam modele kolejowe, drewniane, samoloty, farby do malowania figurek i wiele więcej!

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Może jest on fanem gier planszowych? Koniecznie udaj się do Sklepu Stacjonarnego Rebel, gdzie znajdziesz zarówno klasyki gier planszowych i karcianych, jak i nowe tytuły.

Tata lubiący elektronikę:

Nie moglibyśmy polecić innego sklepu niż Media Expert. Jeśli Tata jest fanem gadżetów elektronicznych koniecznie musisz tutaj zajrzeć. Power Bank na wakacje, słuchawki na bluetooth, smartwatch, nowa golarka do brody i wiele innych akcesoriów znajdziesz właśnie tutaj!

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i ekran

Tata lubiący aktywnie spędzać czas

Nie tylko w domu, ale i na mieście! Warto zabrać go na wspólne drifty na gokartach do Crazy Cart, bieganie z laserową bronią do Laser Wars, wspólny meczyk w CS do Kinguin Esports Lounge, kręgle lub bilard w Centrum U7, nietypowe jedzenie do Stacji Food Hall np. prostokątną pizze, piwo kraftowe, hot dogi z maczugami (chodzi oczywiście o chipsy a nie prawdziwe maczugi ;)) i wiele innych pyszności w jednym miejscu.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynku

Do zobaczenia!

Godziny otwarcia:

Pon-Sb 10:00 - 21:00

Strefa Rozrywki i Food&Cafe w zależności od najemcy.

Do zobaczenia! 😍


Nie przegap okazji i zapisz się do Newslettera