Filmowe poranki w kinie Helios

Filmowe Poranki w Kinie Helios

Serdecznie zapraszamy na Filmowe Poranki w Kinie Helios w najnowszej odsłonie - co dwa tygodnie kino Helios zaprasza na nowy zestaw bajek!

Kino Helios gwarantuje Państwu oraz Państwa Dzieciom wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów oraz wspólną zabawę połączoną z edukacją

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holach kin na dzieci czekają wspaniałe atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku i oraz z lekko przygaszonymi światłami.

Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy wspaniałe upominki od PLAYMOBIL! *

Każdy uczestnik Filmowych Poranków może wziąć udział w naszej nowej zabawie ŁAMIGŁOWKI HELIOSÓWKI. W ramach zabawy będziemy rozwiązywać zagadki i poznawać ciekawostki filmowe. Zadania, które przed nami stoją, wymagają kreatywności, spostrzegawczości, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Za cierpliwość i konsekwencję w uczestniczeniu w seansach oraz rozwiązywaniu zagadek młodzi widzowie będą nagradzani specjalnymi odznaczeniami. Wszystkim zabawom towarzyszyć będzie HelioSówka – maskotka Filmowych Poranków w kinie Helios.

Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Łamigłówek HelioSówki jest czasdzieci.pl

Ceny biletów:
Na seanse z cyklu Filmowe Poranki w Kinie Helios bilet wstępu kosztuje 18 zł dla każdego uczestnika.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

Zapraszamy!

Regulamin i szczegóły dostępne TUTAJ.

*promocja ważna do wyczerpania zapasów


Do zobaczenia w Galerii Metropolia!

Więcej wydarzeń znajdziecie TUTAJ.