16 grudnia 2022

Największa w Europie Wystawa Budowli z Klocków Lego!

Największa w Europie Wystawa Budowli z Klocków LEGO® już w Metropolii!

CAŁKOWICIE NOWE, PREMIEROWE MODELE

Od 17 grudnia 2022 roku zapraszamy Was do obejrzenia całkowicie nowej wystawy 80 makiet złożonych z ponad 5 milionów klocków na przestrzeni 1000 m2! Wśród nich znajdziesz:

HIT WYSTAWY

Spektakularnych rozmiarów, 7-metrowa rekonstrukcja pojazdu Batmana™.  Zbudowanemu z 900.000 klocków Batmobilowi towarzyszy wykonana w skali 1:1 figura inspirowana postacią Batmana™.

 

HOGWART

Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie to fikcyjna uczelnia kształcąca młodych czarodziejów. Zamek kryje tysiące tajemnic, od podziemnych komnat, aż po najwyższe, niemal 2-metrowe wieże. Każdy zakątek jest pełen nieopisanych cudów i magii.

 

ZABYTKI GDAŃSKA

ŻURAW - zabytkowy, pochodzący z XV wieku, najstarszy z zachowanych dźwigów portowych średniowiecznej Europy.  Mieści się nad Motławą, na końcu ulicy Szerokiej. W tym symbolu miasta znajduje się obecnie filia Narodowego Muzeum Morskiego.

DŁUGI TARG - makieta przedstawia jedno z najbardziej reprezentacyjnych i  najpiękniejszych miejsc Gdańska. Przy Długim Targu wznoszą się najważniejsze budowle miasta: Ratusz, Dwór Artusa, kamienice o charakterystycznych wąskich fasadach oraz słynna Fontanna Neptuna, stanowiąca niekwestionowany symbol miasta,  a wszystko to z detalami odtworzone z klocków.

STOCZNIA CORELLIA

Makieta przedstawia fragment stoczni na planecie Corellia z filmu „Han Solo: Gwiezdne wojny™ – historie”. Tam powstał Imperial Star Destroyer™. Model pokazuje produkcję mniejszych silników i generatorów tarcz deflektora.

ŚWIAT BAJEK

Nie tylko najmłodszych ucieszą przepiękne modele inspirowane najpopularniejszymi bohaterami bajek i filmów Disney'a.

PAROWIEC MARK TWAIN         

Parowiec Mark Twain był dumą floty Missisipi. Pływał w czasach gorączki złota, która przyczyniała się do zasiedlania nowych terenów Ameryki Północnej.

WORLD TRADE CENTER 

Bliźniacze wieże stanowiły główną część Światowego Centrum Handlu w Nowym Jorku. Przez dwa lata od ukończenia były najwyższymi budynkami na świecie. Każda wieża liczyła 110 pięter.

TOWER BRIDGE

Most zwodzony na Tamizie w Londynie. Cechą charakterystyczną Tower Bridge są dwie główne wieże, które połączono dwoma pomostami. Ponad 2-metrowa budowla została odwzorowana z dbałością o każdy szczegół.

Ponadto:

  • galeria obrazów „namalowanych klockami”
  • gratka dla fanów gier komputerowych – postacie inspirowane grą Minecraft

i wiele, wiele innych...

FUN PARK strefa zabawy klockami

Całkowicie nowa, kolorowa Strefa Zabawy dla dużych i małych z przestrzenią dla
najmłodszych oraz niezliczoną ilością atrakcji i inspiracji do tworzenia własnych budowli.

Teraz Twoja kolej na budowę!

Dwie strefy pełne rozrywki.

DRUGA WYSTAWA 50% CENY

Zapraszamy wszystkich: młodszych i starszych!

Strefa pierwsza:
Galeria selfie przygotowana w najdrobniejszych szczegółach. Liczne interaktywne obrazy, dedykowane oświetlenie i wiele detali, które pozwolą na wykonanie wyjątkowych zdjęć z Twoim udziałem.
Druga strefa:
Obszar obrazów 3D, gdzie dzięki specjalnym okularom możemy wejść w fascynujący, trójwymiarowy świat.

Zapraszamy do zakupu biletów COMBO:
kupując bilet łączony otrzymasz 50% zniżki na wystawę 3D Trick Gallery, największą kolekcję interaktywnych obrazów 3D.

Zobacz więcej
https://wystawaklockow.pl/gdansk/