5 stycznia 2022

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Nie wiesz jaki prezent sprawić swoim Dziadkom z okazji Dnia Babci i Dziadka? Przychodzimy z pomocą i podpowiadamy, co można zakupić i jak spędzić ten dzień razem z nimi!

Wszystkie poniżej przedstawione pomysły zrealizujesz w Galerii Metropolia!

Pakiety zdrowotne

 

O zdrowie trzeba dbać całe życie, a szczególnie kiedy jest się dziadkiem lub babcią. Niestety nasi ulubieni seniorzy często zapominają o wykonywaniu regularnych badań. Podaruj im pakiety zdrowotne. U naszych najemców Strefy Zdrowia (Sanitas na poziomie +2, Affidea na poziomie +1 oraz Centrum Okulistyczno-Zezowe na poziomie 0) można wykonać takie badania jak:

  • Badanie krwi,
  • Rezonans magnetyczny (udźwig pacjentów do 250 kg),
  • Badanie wzroku,

i wiele innych!

 

Zestaw herbaciany

 

W Czas na herbatę na poziomie +1 znajdziesz przepyszne zestawy herbaciane. Koniecznie zerknijcie do zakładki “Prezenty dla babci” - https://czasnaherbate.net/90-prezenty-dla-babci oraz “Prezenty dla dziadka” - https://czasnaherbate.net/91-prezenty-dla-dziadka i wybierzcie ulubioną kompozycję. 

 

Książka

 

Wasze Babcie uwielbiają tureckie seriale? Świetnym pomysłem będą zatem książki o podobnej tematyce. Jeśli twoi dziadkowie po prostu uwielbiają czytać dobierz im odpowiedni tytuł w Świat Książki na poziomie +1. Nasze propozycje:

📖 https://www.swiatksiazki.pl/kajs-opowiesc-o-gornym-slasku-6684042-ksiazka.html

📖 https://www.swiatksiazki.pl/trzy-siostry-6791801-ksiazka.html 

📖 https://www.swiatksiazki.pl/perska-niepewnosc-6752642-ksiazka.html 

 

Sprzęt AGD

 

Nowy telewizor, pralka czy odkurzacz to spory wydatek dla jednego wnuczka, ale zawsze wnuczkowie i wnuczki mogą połączyć siły i złożyć się na “porządniejszy” prezent. Jeśli twoim dziadkom przydałby się nowy sprzęt AGD, koniecznie zajrzyj do oferty Media Expert na poziomie +2.

 

Szczegółową ofertę znajdziesz TUTAJ. (https://sklepy.mediaexpert.pl/gdansk2_kilinskiego/?utm_source=Galeriametropolia.pl&utm_medium=385x385&utm_term=me&utm_content=gdansk2_kilinskiego&utm_campaign=2021-27-08-off_teraz_ceny_w_dol)

 

Paczka słodkości i innych dobroci

 

Sam skomponuj paczkę dla ulubionego seniora w sklepie Merkus na poziomie 0. Otrzymasz tutaj m.in. szeroki wybór alkoholi, słodycze, bombonierki, a nawet skarpetki oraz świeczki!

 

Zabierz Seniora do Strefy Rozrywki

 

Kto powiedział, że Seniorzy są za starzy na zabawę? Poznaj nasze propozycję na spędzenie Dnia Babci i Dziadka w Strefie Rozrywki.

 

🎳 Kręgle W Centrum U7, a tam specjalna oferta dla seniorów. Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00 osoby powyżej 60 r. ż. płacą połowę ceny za tor! Szczegóły oferty znajdziecie tutaj: https://www.u7.pl/nasza-oferta/oferty-specjalne/oferta-dla-seniora/.

 

🥦 Obiad, ciasto, kawa? A może wszystko w jednym? Zabierz swoich ulubionych seniorów do naszej strefy Food&Cafe (https://galeriametropolia.pl/sklepy/food-cafe/)

 

🦾 Wspólne zajęcia fitness w Tonezone na poziomie +2 lub taneczne w SIEMANKO na poziomie -1! Zabierz Babcie na:

  • Salsę,
  • Latino,
  • Zdrowy Kręgosłup,
  • Seans na saunie!

 

🎦 Wieczór filmowy w Kinie Helios na poziomie +2! Zabierz Babcie na “Dom Gucci”, a Dziadka na “King’s Man: Pierwsza Misja”.

 

Babciom i Dziadkom życzymy 100 lat i więcej! ❤️


Poznaj aktualne Promocje

 
 

Nie przegap okazji i zapisz się do Newslettera