11 maja 2022

Prezenty na Dzień Matki!

Prezenty na Dzień Matki z Galerią Metropolia

🌸 Prezenty na Dzień Matki 🌸

Nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Mamy? Nic nie szkodzi. Wymyśliliśmy prezenty za Ciebie! Najlepsze jest to, że wszystkie z nich możesz zakupić w jednym miejscu - Galerii Metropolia! Przypominamy, że masz czas do 26.05 (tj. czwartek), bo właśnie wtedy wypada to wyjątkowe święto.

Podaruj zdrowie

Nie każdy wie, że w naszej galerii znajduję się Strefa Zdrowia. Znajdziesz w niej dwie placówki medyczne oraz Centrum Okulistyczno-Zezowe. Jakie badania warto wykupić dla swojej Mamy? Po 40 roku życia często zaczynają się rozwijać choroby nowotworowe, serca czy cukrzyca. Warto zadbać o badania ukierunkowane na wykrycie tych właśnie chorób:
🌸 badania podstawowe tj. morfologia, badania ogólne moczu, hormonów tarczycy (FT3, FT4, TSH), cholesterol (lipidogram),
🌸 RTG klatki piersiowej,
🌸 EKG,
🌸 glukoza na czczo,
🌸 kontrola wzroku u okulisty.

O SANITAS - CENTRUM MEDYCYNY SPECJALISTYCZNEJ więcej dowiecie się KLIKAJĄC TUTAJ.

O AFFIDEA więcej dowiecie się KLIKAJĄC TUTAJ.

O CENTRUM OKULISTYCZNO-ZEZOWYM więcej dowiecie się KLIKAJĄC TUTAJ.

Odśwież Mamy wizerunek

My na odświeżenie wizerunku mamy kilka sposobów!

1. Metamorfoza u fryzjera - to obowiązkowy punkt odświeżania wizerunku. Pakiet na cięcie, strzyżenie, odżywienie i farbowania, albo zestaw porządnych kosmetyków. To wszystko otrzymasz w EXCELLENTQ, a więcej dowiesz się o nich KLIKAJĄC TUTAJ.

2. Metamorfoza szafy - letnie sukienki, eleganckie bluzki, wygodne spodnie i buty. To wszystko otrzymasz w naszej STREFIE BUTIKOWEJ. Podaruj mamie voucher do wybranego sklepu lub udaj się z nią na zakupy! Polecamy szczególnie drugą opcję, bo to zawsze dobra okazja do rozmowy i spędzenia trochę czasu z bliską osobą!

3. Metamorfoza samochodu - może kupno nowego auta, to trochę duży wydatek, ale znamy sposób na to, aby pojazd wyglądał jak nowy! Pakiety sprzątające od FABRYKI PARY, to must have na lato. Wyczyszczą wewnątrz, zewnątrz, wypiorą tapicerkę, a nawet sufit. Ofertę sprawdzisz KLIKAJĄC TUTAJ.

Wspólny dzień w Galerii Metropolia

Podarujmy Mamie siebie... a konkretniej nasz czas. Zabierzcie Mamę na zakupy, pyszne jedzonko w STREFIE FOOD&CAFE, czy do STREFY ROZRYWKI. Z własnego doświadczenia wiemy, że Mamy bardzo lubią:

❤️ chodzić do kina,
❤️ tańczyć,
❤️ wygrzewać się w saunie,
❤️ grać w kręgle.

U nas to wszystko oczywiście znajdziecie!

Godziny otwarcia:

Pon-Sb 10:00 - 21:00

Strefa Rozrywki i Food&Cafe w zależności od najemcy.

Do zobaczenia! 😍


Poznaj aktualne Promocje

 
 

Nie przegap okazji i zapisz się do Newslettera


    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]