Rozrywka

NAJWIĘKSZA NA POMORZU

STREFA ROZRYWKI

OTWARTA 7 DNI W TYGODNIU

STACJA FOOD HALL

Stacja to największa kulinarna przestrzeń w Trójmieście i jednocześnie najbardziej imprezowa miejscówka na Pomorzu

Ponad 20 autorskich konceptów gastronomicznych, 3 bary, aż 5 różnych stref i przestrzeń spotkań dla 600 osób. Do tego najlepsze streetowe jedzenie, dobra muzyka i pełen relaks.

Tutaj obowiązują tylko 3 zasady - wysiadasz, smakujesz i imprezujesz!
 
 
 

Centrum U7

Największa i najnowocześniejsza kręgielnia w Polsce!

Do dyspozycji macie:
• 17 torów bowlingowych
• 5 stołów bilardowych
• 4 stanowiska do gry w darts

Bowling to idealna zabawa dla osób w każdym wieku!
Od dzieci po seniorów. Na najmłodszych gości czekają lekkie kule, specjalne bandy i obuwie do gry (już od rozmiaru 25).

Przyjdźcie, zagrajcie i poznajcie uczucie zbitego strike`a. Gwarantujemy, że nie będziecie mogli się oderwać od gry.
 
 

LASER WARS

Laser Wars to największa w Polsce arena do laserowego paintballu.

Rozgrywka toczy się jednocześnie na aż 4 różnych poziomach utrzymanych w kosmicznej stylistyce. To idealna rozrywka dla dzieci i dorosłych, którzy kochają rywalizację i zabawę w grupie. Do Laser Wars warto wybrać się większą grupą - w jednej grze mogą wziąć udział nawet 24 osoby!
 
 
 

CRAZY CART

To pierwsza w Polsce atrakcja inspirowana driftem.

Crazy carty to wyjątkowe pojazdy, które nie tylko świetnie poruszają się po zamkniętym torze, ale także pozwalają na wejście w kontrolowany poślizg, czyli tzw. drift.

W Crazy Cart dostępne są aż 4 rodzaje cartów, dlatego rozrywka jest odpowiednia zarówno dla dzieci (od 3 lat), jak i dorosłych - limit wagowy to 120 kg.

Zbierz ekipę - rezerwuj tor - lataj bokiem!
 
 
 

KINGUIN ESPORTS LOUNGE

Kinguin Esports Lounge to raj dla graczy. Jedzenie, napoje, przyjaciele i gry.

To jedyny taki punkt nie tylko na mapie Trójmiasta, ale i całej Polski. Kinguin Esports Lounge to miejsce spotkań dla wszystkich graczy, fanów esportu, ale także miłośników pysznego jedzenia i elektryzujących napojów.

Znajdziesz tu m.in.:
⚡ ponad 70 potężnych PC godnych greckich bogów
⚡ najlepsze gry w pełnych wersjach za darmo
⚡ next-genowe konsole i nagradzane gry planszowe
⚡ 155-calowy screen wall, na którym obejrzysz niesamowite rozgrywki - sportowe i najgorętsze wydarzenia gamingowe przez cały rok
 
 
 

HELIOS

Kino posiada 7 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk.

W kinie jest dźwięk cyfrowy Dolby ATMOS oraz DOLBY 5.1, srebrne ekrany najwyższej światowej jakości 4K oraz technologię DepthQ.

Poza regularnym repertuarem, w którym prezentowane są największe hity światowej kinematografii, Helios prezentuje Widzom także seanse specjalne takie jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera czy Helios dla Dzieci.

W kinie funkcjonuje także Helios Café, w której można napić się aromatycznej kawy w wielu smakach oraz bar kinowy, który oferuje Widzom świeży popcorn, napoje oraz duży wybór słodyczy.
 
 
 

HONOLULU

Rozrywka dla najmłodszych. Ponad tysiąc metrowa sala zabaw.

Honolulu przyciąga maluchów mnogością konstrukcji, zabawek i basenem z kulkami. Dzieci pozostają pod opieką ekipy wykwalifikowanych animatorów, którzy nie tylko pomogą w trudnych sytuacjach, ale także zabawią i pomalują buzie.

Rodzice mogą obserwować dzieci z kawiarenki lub skorzystać z wolnego czasu i wybrać się na zakupy lub do kina, które znajduje się na tym samym poziomie.
 
 
 

Studio Tańca SIEMANKO

SIEMANKO od lat zaraża ludzi pasją do tańca i muzyki oraz uczy czerpać z życia garściami w każdym wieku!

Studio oferuje naukę tańca dla wszystkich tych, którzy nie mieli z nim styczności nigdy wcześniej i to niezależnie od wieku. Dla dzieci, które uczą się samodyscypliny, kształtują postawę taneczną, rozwijają umiejętności pracy w grupie i szybko przełamują lęk w kontakcie w rówieśnikami. Dla ich rodziców, którzy przełamują bariery i stereotypy tańcząc kobiecy dancehall, high heels, sexy dance, latino solo czy hip hop dla dorosłych. Dla młodzieży, która uczy się odpowiedzialności za grupę, pracy nad sobą, odpowiedniego gospodarowania czasem i cieszy się z sukcesów na pokazach i zawodach tańcząc w Polsce i Europie.
 
 
 

Skate Care Skatepark

Skate Care to wyjątkowe miejsce spotkań dla zafascynowanych jazdą na deskorolce, miejsce poszukiwania młodych talentów i integracji. Obiekt jest przeznaczony zarówno dla stawiających pierwsze kroki na deskorolce, jak i dla zaawansowanych skaterów.

Skatepark został ufundowany i stworzony przez Skate Care - zespół wieloletnich użytkowników skateparków, wychowujących się na terenie Trójmiasta, w duchu miłości do sportu i fascynacji deskorolką. Na skateparku działa skateshop i szkółka deskorolki - lekcje indywidualne i grupowe.