Speed Dating z planszówkami – zabawa, rywalizacja i szansa na miłość!

Poznajmy się przy planszówkach !

Na czym polegają szybkie randki z planszówkami? To proste! Zespół DreamDate wybiera takie tytuły gier, które inicjują rozmowy oraz interakcje między graczami. Dzielimy uczestników na kilkuosobowe damsko – męskie grupy, które grają wspólnie w proste gry towarzyskie.

 Czego możecie się spodziewać:

  •  Ego – polega na zadawaniu pytań, które pozwalają lepiej się poznać
  • Taboo – gra z odgadywaniem haseł przez ich opisywanie, ale bez użycia zakazanych słów
  • Tajniacy – mocno rywalizacyjna gra, gdzie drużyny odgadują hasła na skojarzenia
  • Jenga – gra z układaniem wieży z klocków i następnie wyciąganiem jednego, tak by się nie zapadła, coś jak bierki, ale z klockami
  • Czółko – gra na zgadywanie kim lub czym jestem poprzez zadawanie pytań, na które można odpowiedzieć tak lub nie
  • Kalambury – stara jak świat gra polegająca na odgadywaniu haseł, które pokazują, bez słów, inni członkowie drużyny
  • Dobble – tu liczy się dobre oko i prędkość, trzeba znaleźć ten sam obrazek na dwóch pozornie różniących się kartach,
  • Dylematy – świetna gra aby poznać towarzystwo, polega na przewidywaniu które z moralnych rozwiązań dylematów wybierze większość.

Wszystkie gry są bardzo proste, a ich zasady można poznać w kilka sekund ! Przy każdym ze stolików gwarantujemy 30 minut świetnej zabawy! Po tym czasie następuje zmiana i drużyny przechodzą do stacji z kolejną planszówką. 

 Nie ma to jak zespołowa rywalizacja ! 

Czemu to taki świetny pomysł? Cóż, każdy lubi gry i zespołową rywalizację, prawda? Grasz namiętnie w PlayStation czy Xboksa, korzystasz w wolnych chwilach z mobilnych gier na smartfonie lub spędzasz godziny, grając w gry RPG na laptopie? To z pewnością. Dzięki rywalizacji w drużynach w realu poznasz innych lepiej niż podczas zwykłej rozmowy. Zobaczysz, kto się lubi dobrze bawić, a kto nie umie przegrywać! Kto ma podobne skojarzenia, a kto myśli nieszablonowo? Speed dating z planszówkami organizowany przez DreamDate to świetna okazja, aby poznać nowych ludzi, którzy podobnie jak my, lubią spędzać czas przy świetnej zabawie. Dzięki temu możemy znaleźć nowych znajomych, a także poznać potencjalnego partnera, który również będzie pasjonował się grami towarzyskimi

I co dalej ?

Kiedy kończy się gra i kładziesz ostatnią kartę, wieczór nadal trwa. Afterek to zwieńczenie każdego spotkania z DreamDate. To właśnie wtedy prowadzi się najciekawsze rozmowy i spędza najprzyjemniej czas. Dlatego po wydarzeniu warto zostać i integrować się dalej z dobrym drinkiem.

Najważniejsze informacje:

Data – 06.04.2023
Godzina –18.00
Poziom +2 – Kinguin Esports Lounge
Wiek 25 - 38


Nie przegap okazji i zapisz się do Newslettera