Świat Książki: -50% na drugą książkę!

Druga książka -50% w Świat Książki
Druga książka -50% w Świat Książki

-50% na drugą książkę!

Bierzesz dwie, a za drugą płacisz połowę ceny. To stała promocja w Świat Książki!

Znajdziecie w niej nowości i bestsellery z niemal każdego rodzaju literatury!

Na promocji m.in.:

📖 "Bez podtekstów" L. Fabisińska

Miłka i Marek niedawno skończyli czterdzieści lat. Przyjaźnią się i wspierają od czasu studiów. Kiedy po traumatycznym rozwodzie Marek zostaje całkiem sam, Miłka dwoi się i troi, żeby znaleźć mu nową partnerkę. Tradycyjne metody zawodzą, wchodzi więc w świat portali randkowych, dotychczas obcych szczęśliwej żonie i matce. Ale czy portale nie okażą się puszką Pandory? I czy przyjaźń Miłki i Marka jest faktycznie tak czysta i silna, jak im się wydaje? Bo czy mężczyzna i kobieta naprawdę mogą się przyjaźnić – bez żadnych podtekstów?

📖 "Dawna miłość" E. Folwarska

Aga jest skromną ekspedientką w jednej z popularnych sieciówek z ubraniami. Ma przystojnego narzeczonego, w którym jest zakochana bez pamięci, i dwie przyjaciółki – Monikę i Ankę. Jej życie – poza tymi dodatkowymi pięcioma kilogramami – jest prawie idealne. Prawie, bo nagle narzeczony proponuje przerwę, a przyjaciółka znika. Wtedy Aga poznaje w pubie przystojnego Miłosza, potem wpada na swojego byłego chłopaka, a potem…
No właśnie… Czy faktycznie stara miłość nie rdzewieje?

📖 "Jestem otchłanią" D. Carrisi

Żyje zgodnie z utrwalonym rytmem, bo jedynie w ten sposób może pozostać niewidzialny, być cieniem na obrzeżach świata. Tylko w rzadkie, ale jakże pamiętne wieczory pozwala sobie na odstępstwa od swoich nawyków.
Wszystko zmienia się, gdy na widok tonącej dziewczynki nie może się oprzeć impulsowi i ratuje jej życie, a tym samym naraża się na to, że przestanie być niewidzialnym, oraz na gniew człowieka ukrywającego się za zielonymi drzwiami.

📖 "Miłość w czasie zagłady" D. W. Rettinger

Oswald Bousko, wicekomendant Schutzpolizei, który odwraca się od faszyzmu, i Rebeka Steinert-Aspis, Polka żydowskiego pochodzenia, wdowa z dwójką dzieci.

W czasie pierwszej akcji wysiedlenia z getta w czerwcu 1942 roku Bousko, dokonując cudów, próbuje ratować Rebekę i jej dzieci. Na drodze staje mu przyjaciel, oficer SS, który za wszelką cenę stara się pokrzyżować mu plany.

Miłość pomiędzy Oswaldem i Rebeką jest niemożliwa, zakazana… Ale z drugiej strony, czy istnieje coś potężniejszego?

📖 "Targowisko próżności" W. M. Thackeray

Kolejne tytuły w przepięknej ekskluzywnej edycji klasyków. „Targowisko próżności” Williama Makepeace’a Thackeray’a i „Niebezpieczne związki” Pierre’a Choderlosa de Laclosa w okładkach, pokrytych delikatną, gładką tkaniną o właściwościach jedwabiu.

Wszystkie powyższe tytuły zakupicie w sklepie stacjonarnym Świat Książki na poziomie +1.

 


Poznaj aktualne Promocje

 
 

Nie przegap okazji i zapisz się do Newslettera


    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]