21 marca 2023

Wiosna w Metropolii!

 

Wiosna przyszła do Metropolii! A wraz z nią - wiosenne pomysły, postanowienia, przedsięwzięcia i możliwości! Tak, tak, to ten moment, w którym spieszymy zapewnić, że jeszcze zdążysz z żurnalową sylwetką na lato! A przecież świeże, ciepłe powietrze i długie pogodne dni aż nawołują, by oddać się aktywnościom fizycznym i zadbać o siebie. Daj się zainspirować! Co proponujemy?

Na dwóch kołach

Kiedy wiosna, to – wiadomo – rowery! Dojazd do biura, popołudnie z drugą połówką, wyczynowy weekend za miastem... Wszystko to, na naszym wiernym rowerze, smakuje słońcem i wolnością! Twoja maszyna potrzebuje odświeżenia? Zastanawiasz się nad nowym modelem? Chcesz rozpocząć swoją wielką kolarską przygodę? Koniecznie odwiedź nasz salon PRO ROWERY. Od serwisu, przez części i akcesoria, po najnowocześniejsze modele kolarzówki, gravele i górale – na pewno znajdziesz coś dla siebie! W PRO ROWERY przetestujesz sprzęt, przymierzysz specjalistyczną odzież i zasięgniesz profesjonalnej porady!

Zadbaj o sylwetkę i formę

Preferujesz aktywności pod czujnym okiem specjalistów? Najnowocześniejszy sprzęt i program pełen profesjonalnie zorganizowanych, dopasowanych do Twoich potrzeb zajęć? Odwiedź naszą siłownię TONE ZONE! To wyjątkowe miejsce na sportowej mapie Trójmiasta! Strefa relaksu, sauna, luksusowe szatnie, panoramiczne okna z widokiem na Wrzeszcz, kawiarnia z naturalną kawą, a nawet żłobek, w którym aktywne mamy mogą pozostawić swoje pociechy na czas treningu! Co więcej można sobie wymarzyć?

Sportowy styl

Na zewnątrz czy w środku, w drodze na trening czy w jego trakcie – wiemy, że dobrze jest wyglądać dobrze! Ze SPORTS DIRECT to proste! Ponad pięćdziesiąt legendarnych sportowych marek (Adidas, Puma, Reebok, Under Armour czy Everlast – żeby wymienić choć kilka)! Odzież do biegania, piłki nożnej, na zajęcia fitness i na siłownię, akcesoria i modne gadżety. Znajdź to, czego potrzebujesz!

Czekamy na Ciebie w Metropolii!

 

Nie przegap okazji i zapisz się do Newslettera