30 czerwca 2022

Dziecięce aktywności na wakacje!

Aktywności dla dzieci w Gdańsku

Szukasz aktywności dla swojego dziecka, które nudzi się w domu? Bardzo dobrze trafiłeś! Poniżej podpowiadamy jak spędzić lato w mieście, ucząc się czegoś nowego, poznając nowe osoby i jednocześnie świetnie się bawiąc!

⭐⭐⭐

Jeśli nie szukacie czegoś na dłużej, ale na odwiedziny od czasu do czasu to zdecydowanie polecamy wystawę Kosmopark. Zlokalizowana jest ona na poziomie +2, na przeciwko kina Helios, a odwiedzić ją mogą zarówno dzieci jak i dorośli! Jest ona świetną aktywnością na deszczowe dni, a kupując jeden bilet możecie skorzystać z wszystkich dostępnych tam atrakcji tj. symulator lotu, naprawy w kosmosie, laboratorium kosmicznego i wielu więcej!

Wystawa dostępna jest u nas tylko do 30.09! Ceny biletów zaczynają się już od 35 zł, a dzieci do 3 r. ż. wchodzą za darmo. Bilety możecie nabyć zarówno na miejscu w kasie lub zakupić online KLIKAJĄC TUTAJ. Więcej informacji o wystawie przeczytacie KLIKAJĄC TUTAJ.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku

KARNETY! To świetna opcja dla tych, którzy planują tylko krótkie wakacyjne wyjazdy poza Trójmiasto! Opcji mamy kilka:

🎮🎮🎮

1. COŚ DLA FANÓW GRANIA W GRY NA KOMPUTERZE - tutaj zdecydowanie polecamy karnety do Kinguin Esports Lounge na poziomie +2. Pełną karnetową ofertę można podejrzeć KLIKAJĄC TUTAJ, ale możemy zdradzić, że pojedyncze wejściówki można zakupić już za 10 zł! W ofercie znajdują się takie gry jak Cyberpunk, CS:GO, Assassin's Creed, Wiedźmin i wiele innych. Tytuły możecie podejrzeć KLIKAJĄC TUTAJ.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

🛹🛹🛹

2. COŚ DLA FANÓW DESKOROLKI, ROLEK CZY HULAJNÓG - nie możemy polecić innego miejsca niż Skate Care Skatepark i Szkoła Deskorolki. Na poziomie +2 możecie zakupić pojedynczą wejściówkę na pojeżdżenie po torach lub wykupić lekcje dla swojego dziecka, pełną ofertę wraz z cennikiem zobaczycie KLIKAJĄC TUTAJ, a rezerwacji możecie dokonać m.in. przez serwis Booksy KLIKAJĄC TUTAJ.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby

Skate Care przygotowało w tym roku aż 4 turnusy półkolonii dla dzieci. Przez 5 dni w tygodniu dzieci będą mogły nauczyć się jeździć na deskorolce lub podszkolić swoje umiejętności. Szczegóły znajdziecie KLIKAJĄC TUTAJ.

💃💃💃

3. Może i zwykłe szkoły mają wolne, ale nie Szkoła Tańca SIEMANKO. Od poniedziałku do soboty można zapisać dzieci na pełen wachlarz zajęć tj. Akrobatyka, Taniec Współczesny, Street Dance, Jazz i wiele innych! Pełny grafik możecie sprawdzić TUTAJ, a cennik TUTAJ.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i w budynku

SIEMANKO przygotowało dla dzieci w wieku 5-10 lat Półkolonie! A na nich nie tylko atrakcje taneczne, ale również zabawy w Honolulu, seanse w Kinie Helios czy jazda na gokartach! Szczegóły możecie sprawdzić TUTAJ.

🌴🌴🌴

4. COŚ DLA FANÓW ZABAWY NA OKRĄGŁO - Sala Zabaw HONOLULU to idealna opcja na codzienną zabawę dla najmłodszych. Dzięki opcji karnetu dziecko może bawić się za 4 zł dziennie. W Honolulu nie ma nudy, są animacje dla dzieci, gokarty, wspinaczki, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami i wiele więcej!

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i w budynku

Pełną ofertę naszej STREFY ROZRYWKI możecie znaleźć KLIKAJĄC TUTAJ.


Poznaj aktualne Promocje

 
26 września 2022

KiK: Nowa gazetka!

23 września 2022

HEBE: Makijaż w cenach WOW!