Kocia Kocia w Metropolii! (09.09)

Powrót do szkoły Z KICIĄ KOCIĄ®
 
Kicia Kocia i Nunuś zapraszają wszystkich swoich Kocich Przyjaciół do wielkiej zabawy! 🐱
Już 9 września w godzinach 12:00-18:00 Galerię Metropolia odwiedzą Kicia Kocia i Nunuś. Wszyscy Koci Przyjaciele będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bohaterami swoich ulubionych bajek o przygodach rezolutnej kotki oraz wziąć udział w grach, zabawach edukacyjnych oraz wziąć udział we wspólnym czytaniu bajek!
Wydarzenie składa się z kilku stref tematycznych, nawiązujących do przygód popularnej Kici Koci oraz jej młodszego braciszka Nunusia.
 
🐾 W strefie Bajek urządzonej na wzór pokoiku kotki, dzieci będą mogły posłuchać opowiadań o niezwykłych przygodach Kici Koci.
 
🐾 W strefie Wielkiej Zabawy mali miłośnicy łamigłówek wezmą udział w grze Memory polegającej na odnalezieniu właściwych, pasujących do siebie obrazków i ich sparowaniu. Wszyscy mali fani puzzli będą mieli do dyspozycji klocki XXL, z których trzeba złożyć grafikę nawiązującą do książeczki z serii o przygodach kotki oraz wiele innych atrakcji.
 
🐾 Dzieci będą mogły spróbować swoich sił także w grach multimedialnych ćwicząc koncentrację i pamięć.
 
🐾 Dla śmiałków przygotowano grę planszową na temat życia w lesie, gdzie dzieci rzucają gigantyczna kostką oraz poruszając się po polach dużej planszy w roli pionków, odpowiadają na pytania zadane przez animatorkę, a dla zwycięzców którym uda się dotrzeć do mety czekają słodkie nagrody.
 
🐾 W strefie do zdjęć będą czekać na Was bajkowe postacie Kici Koci i Nunusia, z którymi dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia!
 
🐾 W strefie warsztatowej na wszystkich małych artystów przygotowano gigantyczną kolorowankę oraz kocie zajęcia plastyczne – kolorowanki, wyklejanki, a nawet kocie plasteliniaki i baloniaki.
 
🐾 Wszyscy Koci Przyjaciele bezpłatnie będą mogli wykonać kocie makijaż bądź błyszczący tatuaż w strefie z malowania twarzy i brokatowych tatuaży.
 
🐾 Na wszystkich łasuchów czekać będzie bezpłatna pyyyyszna wata cukrowa!
 
Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny. Do zobaczenia!
 

Najważniejsze informacje:

Data: 9 czerwca (sobota)
Godziny: 12:00 - 28:00
Koszt: wydarzenie bezpłatne
Miejsce: Poziom 0 oraz poziom -1

Dołącz do wydarzenia na Facebooku TUTAJ.


Poznaj aktualne Promocje

 
16 kwietnia 2024

Nowa linia Monnari Sport

10 kwietnia 2024

KiK – Nowa Gazetka

 

Nie przegap okazji i zapisz się do Newslettera