Zbuduj z nami miasteczko LEGO

Świętuj Dzień Dziecka razem z nami!

Z okazji święta najmłodszych przygotowaliśmy aż 3 ogromne strefy zabawy LEGO:

LEGO City oraz LEGO Friends:

Zbudujesz tam własny model na makiecie miasteczka LEGO. Zapewnimy  nieograniczoną możliwość swobodnego budowania i urzeczywistnienia wszystkiego, co rodzi się w wyobraźni dziecka. Wszystko wspierane i moderowane prowadzeniem konferansjera. W strefie LEGO City możesz zostać także jednym z bohaterów: strażakiem, policjantem, lekarzem, lotnikiem czy specjalistą od wulkanów.

LEGO Duplo:

W „basenie” wypełnionym klockami LEGO DUPLO oraz na stoliczkach do zabawy maluchy będą układać swoje pierwsze budowle, a rodzice będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach edukacyjnych i dowiedzieć się, w jaki sposób podczas zabawy klockami LEGO DUPLO stymulować dziecięcą kreatywności i wyobraźnię, koordynację ruchową, doskonalić umiejętności manualne, intelektualne i społeczne.
Prowadzący pokażą także inspirujące ćwiczenia, dzięki którymi maluchy podczas zabawy z rodzicami będą mogły nauczyć się literek, cyferek, kształtów i kolorów.

Wszystkie zabawy odbywają się pod czujnym okiem naszych animatorów. 

Co godzinę w jednej ze stref odbywać się będą konkursy z nagrodami. W trakcie zabawy dzieciom pomagają animatorzy, którzy w razie potrzeby budują z dziećmi i tłumaczą zasady konkursów.

Wstęp do każdej ze stref jest bezpłatny.

Szczegóły podamy wkrótce.

Do zobaczenia w Galerii Metropolia!

Więcej wydarzeń znajdziecie TUTAJ.